Риболовля в холодну погоду: 8 корисних порад
Не дозволяйте холоду перешкодити риболовлі. Дотримуйтесь цих восьми порад, щоб максимально використати зиму у своїх інтересах. Холодна погода трохи ускладнює риболовлю… так що будьте готові!
Але не «консервуйте» снасті доти, доки термометри знову не почнуть підніматися, інакше ви можете пропустити улюблене проведення часу.
Вам потрібно запам'ятати лише кілька моментів, які можуть допомогти Вам зловити трохи риби у холоднішу пору року. Фактично, якщо у вас є тактика та правильна приманка, зима дозволить Вам наловити багато риби.
Ось вісім порад з риболовлі в холодну погоду, які можуть допомогти Вам:
- Просто тому, що ви не перекусили, через кілька годин не варто збирати речі та йти додому дивитися футбол. Зимова риба може накопичуватися щільно і залишати великі території. Спробуйте інше місце.
- Як говорилося раніше, в цю пору року риба може нудьгувати, а це означає, що Ви можете багато наловити, тоді як рибалка по сусідству не може зловити й одну рибку.
- Час може мати вирішальне значення в холодну погоду. Ви можете зловити миттєво рибу
рано-вранці, коли все ще буде мороз, але ймовірніше, що ви зловите її пізніше вдень, коли температура підвищиться, а остання година світлового дня, коли починає темніти, – чудовий час. Знову стане холодно, але буде хороший клювання, тому що риба пізно обідає! - Добре помітні приманки часто допомагають зловити одну чи дві риби, коли інші варіанти зазнають невдачі. Хліб та кукурудза, які раніше вважалися літньою принадою, виділяються у прозорій воді, і рибі легше їх помітити. Оскільки вони яскраво пофарбовані, вони можуть призвести до того, що риба, не дуже зацікавлена в годівлі, стане трохи жадібною.
- Білі або
світло-оранжеві лялечки опаришів можуть стати чудовою принадою для лову окуня взимку. Темніші, навіть ті, що плавають, улюблені пліткою. Приманка, що плаває, допомагає утримувати гачок, забезпечуючи спокусливе повільне падіння у воді. - Підгодовування – це не марно, як можна було б очікувати в холодну погоду. Краще використовувати темніший корм, ніж світлий. Темний колір означає, що риба охочіше годується нею, ніж легкою приманкою, завдяки якій вони помітніші для хижаків, таких як окунь і щука.
- Взимку рекомендується використовувати наживку меншого розміру, щоб спокусити наполегливу рибу. Але ви можете бути здивовані, як перехід на більші приманки (звичайно, на великі гачки) може призвести до клювання, коли все інше не допомогло. Знову ж таки, я думаю, що це фактор жадібності, який проявляється у риби.
- Плавальні укриття у вигляді дерев, кущів, пришвартованих човнів та інших елементів все ще дуже важливі для пошуку риби. Але іноді риба йде від них у відкриту воду, де температура може бути вищою через рідкісні проблиски сонця. Риби часто уникають перебувати під деревами, де листя впало у воду і згнило, але Ви все одно знайдете їх ховається в місцях, де в теплу погоду були зарості очерету, лілій і очерету.