Коли переходити на корм для дорослих собак

Коли переходити на корм для дорослих собак: посібник з годівлі собак на різних етапах життя

Коли переходити на корм для дорослих собак: посібник з годівлі собак на різних етапах життя

Завдяки дослідженням і науці ми тепер знаємо, що потреби собак у харчуванні змінюються з віком. Один із способів забезпечити найкращі шанси вашого собаки на здоров'я та гарне самопочуття – це годувати її повноцінною та збалансованою, якісною та відповідною до віку їжею. Але як дізнатися, коли переходити на корм для дорослих собак, а коли переходити на дієту для дорослих?

Відповідь залежить від ряду факторів, включаючи вік вашого собаки, породу та проблеми зі здоров'ям, такі як ожиріння або вагітність. Нижче наведено загальні рекомендації щодо годування собак кормом на різних етапах життя. Якщо ви маєте сумнів, проконсультуйтеся з ветеринаром.

Цуценята

Вік від 4–6 тижнів до 9–24 місяців

Отже, як довго потрібно годувати собаку кормом для цуценят? Цуценят слід годувати кормом для щенят, поки вони не перестануть рости. Залежно від розміру цуценята перестають рости у різний час. Цуценята маленького та середнього розміру ростуть швидше і вважаються зрілими у віці близько 9 місяців. Цуценят великих порід потрібно більше часу, щоб стати скелетно зрілими, і вважається, що вони ростуть приблизно в 15-місячному віці для великих порід, таких як лабрадор ретрівер, і у віці 18–24 місяців для гігантських порід, таких як дог, мастифи та Ньюфаундленди. Це означає, що вам потрібно буде годувати щенят великих порід кормом, спеціально розробленим для їх потреб, довше, ніж вам потрібно буде годувати щенят дрібних чи середніх порід.

У цуценят інші харчові потреби, ніж у дорослих собак. Оскільки вони ростуть, щенятам потрібно більше калорій та більше білка, ніж дорослим собакам. Однак надмірна кількість калорій та білка також може бути шкідливою, оскільки через це цуценята починають занадто швидко зростати, що може призвести до проблем із суглобами у пізнішому віці. Крім того, щенятам необхідний певний рівень кальцію та фосфору для підтримки здорового розвитку кісток.

Коли справа доходить до харчування цуценя, ключовим моментом є баланс. Вам не потрібно надто багато чи надто мало необхідних поживних речовин. Ось чому корм для цуценят є такою важливою частиною розвитку вашого цуценя. Крім того, цуценята великих порід отримують користь від спеціально розробленого корму для цуценят великих порід (наприклад 1st Choice Growth Medium & Large Breed), який має збалансоване співвідношення кальцію та фосфору, оптимальний рівень білка та відповідна кількість калорій. Знову ж таки, дуже важливо не перегодовувати цуценят, особливо цуценят великих порід, тому що перегодовування може привертати цуценя до розвитку захворювань суглобів.

У той час як посібник з годівлі на звороті пакета з кормом є хорошим посібником з того, скільки годувати, щенята будуть відчувати різкі стрибки зростання, коли вони будуть голодні і їм потрібно буде їсти більше. Годуйте цуценя, щоб воно залишалося худим, але не виснаженим. Ви повинні відчувати ребра вашого цуценя, але не бачити їх. Якщо ви бачите ребра, що стирчать, збільште кількість корму на 10 відсотків.

Дорослі собаки

Вік від 1 року до 6–8 років

Власники цуценят часто порушують два питання: як довго годувати цуценят кормом і коли переходити на корм для дорослих собак. Хороше правило, щоб знати, коли переводити цуценя на дорослу їжу: починайте перехід, як тільки він перестане рости, якщо він не має зайвої ваги.

Найпростіший спосіб зробити це – купити пакет корму для дорослих, коли ви купуєте останній пакет корму для цуценят, і поступово змішувати два корми разом, збільшуючи співвідношення нового корму протягом приблизно тижня.

За стандартами харчування для повноцінного та збалансованого корму для свійських тварин, дорослим собакам необхідно, щоб не менше 18 відсотків їх щоденних калорій становили білок і не менше 5,5 відсотка – жир. Дорослий собака може з'їдати до 50 відсотків денних калорій у вигляді вуглеводів, але 2,5–4,5 відсотка раціону мають становити клітковину для покращення здоров'я кишечника.

Сьогодні на ринку є так багато варіантів, що може бути складно вибрати корм, коли ви переходите на корм для дорослих собак. Коли ви купуєте корм для собак, найважливіше, що вам потрібно буде шукати – це позначка на задній стороні пакета про те, що корм був визнаний повноцінним та збалансованим на основі досліджень складу або годівлі AAFCO. Наприклад, Pronature Holistic Adult Atlantic Salmon&Brown Rice для дорослих собак містить м'ясо атлантичного лосося та коричневий рис для догляду за шкірою та шер.

Ще одне міркування при виборі корму для вашого собаки – це розмір вашого собаки. Якщо у вас собака великої породи, годування кормом, розробленим для собак великих порід, наприклад, сухим кормом для дорослих великих порід 1st Choice Maintenance, може допомогти підтримати здоров'я хрящів і суглобів.

Кращий спосіб визначити, чи підходить корм вашому собаці, – це стежити за його станом, поки він їсть. Вовна повна та блискуча? Як рівень енергії у вашого вихованця? А як щодо якості та кількості випорожнень? Якщо все гаразд, то їжа, ймовірно, підходить вашому собаці.

Коли справа доходить до того, скільки годувати, почніть з рекомендацій щодо годування на задній стороні мішка і подивіться, як це робить ваш собака. Слідкуйте, щоб оцінка фізичного стану вашого собаки знаходилася в ідеальному діапазоні – не надто важка чи надто худа.

Один із способів дізнатися, чи здорова вага вашого собаки, – це запитати вашого ветеринара. Це дає додатковий бонус: якщо вага вашого вихованця не ідеальна, ветеринар дасть рекомендації, як вивести вашого вихованця на здорову вагу.

Вагітні або годуючі собаки

У вагітних та годуючих собак потреби у харчуванні відрізняються від потреб інших дорослих собак. Ці собаки повинні їсти висококалорійну їжу з високим вмістом білка. Шукайте продукти, що містять щонайменше 22 відсотки білка.

Це може здатися незвичайним, але годування кормом для цуценят, наприклад, Pronature Holistic Puppy Chicken&Sweet Potato, вагітному або годуючому собаці – хороший спосіб задовольнити ці вимоги. Оскільки цуценятам, як вагітним і собакам, що годують, також потрібно більше калорій і білків, ніж іншим собакам, корм, приготовлений для них, підходить і для собак, які є мамами або майбутніми мамами.

Старі собаки

Вік 6–10 років

Вік, у якому собака вважається літнім, залежить, знову ж таки, від розміру та породи. Як правило, чим більший собака, тим раніше його вважають старшим. У той час як найбільші собаки зазвичай досягають старшого віку близько 6 років, маленькі породи не можуть вважатися літніми до 10 років.

У старих собак інші потреби, ніж у молодих. Ожиріння та зниження шлунково-кишкової функції – часті скарги літніх батьків собак. Таким чином, літні собаки можуть отримати користь від корму, в якому менше калорій та більше клітковини. Багато продуктів для літніх собак також містять підтримуючі поживні речовини, такі як 1st Choice Senior, до складу яких входять омега-3 жирні кислоти, глюкозамін та хондроїтин для здоров'я суглобів.

Коли справа доходить до кількості корму, діють ті ж рекомендації, що й для дорослих собак.

Щодо наших чотирилапих друзів, вони їдять саме ці корми. Годування вашого собаки здоровою кількістю високоякісного корму, що відповідає віку, – це один із простих способів для вашого собаки бути здоровим і жити довгим і хорошим життям.

RU: Когда переходить на корм для взрослых собак

Поради щодо надання невідкладної допомоги

Поради щодо надання невідкладної допомоги домашнім тваринам

Поради з надання невідкладної допомоги собакам

В екстреній ситуації зберігайте спокій, керуйтеся здоровим глуздом і швидко відвезіть собаку до ветеринара. Спочатку подзвони. Якщо кабінет вашого лікаря закритий, зателефонуйте до найближчої клініки для тварин швидкої допомоги. Тримайте телефонні номери екстрених служб поруч із телефоном. Важливо, щоб власник отримав якомога більше інформації про нещасний випадок, щоб визначити, які майбутні процедури ветеринар повинен дотримуватися. Ця інформація може включати спосіб, яким був поранений собака і як давно це сталося, а також, якщо отруєння ймовірно, тип і кількість проковтнутого отрути. Якщо ви не пройшли навчання і не впевнені в тому, що можете проводити СЛР своєму собаці, краще та безпечніше негайно звернутися за ветеринарною допомогою. Однак є деякі речі, які ви можете зробити, щоб допомогти своєму собаці, перш ніж якнайшвидше доставити її до лікарні / клініки:

  • Оберніть собаку щільним рушником або ковдрою, щоб зігрітися і обмежити його рухи. Допомога була б корисною;
  • Накладіть пов'язку, що давить (стерильну марлю або чисту носову хустку), щоб зупинити або зупинити кровотечу з порізу або укусу. Якщо область, що кровоточить – кінцівка, спробуйте її підняти;
  • Прикладіть до опіку холодний компрес і акуратно тримайте його там, доки не потрапите до ветеринарної клініки;
  • Не викликайте блювання, якщо ви підозрюєте або знаєте, що ваш собака проковтнув отруйну речовину;
  • При будь-яких ознаках ядухи (слинотеча, утруднене ковтання, хапання лапою, блювання) не намагайтеся вийняти предмет;
  • Якщо ваш собака страждає від теплового удару, віднесіть його в прохолодне місце і протріть холодною водою. Заохочуйте собаку пити невелику кількість води.
  • Якщо ваш собака обморожений, негайно помістіть його в теплу кімнату. Повільно розморозьте обморожені ділянки, прикладаючи теплі вологі рушники, які часто змінюють, поки ці ділянки не стануть почервонілими. Сильне обмороження може призвести до пошкодження лап та вушних раковин, тому найкраще дозволити ветеринару визначити ступінь ушкодження якнайшвидше.

RU: Советы по оказанию неотложной помощи

No post existПриг: 01 02