Як правильно ловити велику щуку

Як правильно ловити велику щуку Багато рибалок любителів хоч раз у житті хочуть зловити велику щуку у своїй водоймі. Але чи не знають, як правильно це зробити? Декілька не складних нижче порад допоможуть вирішити цю проблему. Велика щука Спочатку вибираємо на що ми ловитимемо. Це може бути живець або блешня. Все залежить від вашої переваги, не варто сильно загострювати на цьому увагу. Рибалка знає безліч історій, де ловилася трофейна велика щука, як на блешню, так і на живця. Визначилися, взяли снасті, приманки – вперед на водойму.
Читати: Як правильно ловити велику щуку
Категорія: Способи лову


Ловимо білого амура на поплавок

Ловимо білого амура на поплавок На вудку поплавця білого амура ловлять переважно любителі. При цьому вони використовують дуже міцну снасть – набагато міцніше, ніж для стандартного лову коропа. Зазвичай амура ловлять або навесні, або восени, але обов'язково в ясну погоду з досить високою температурою повітря. Час лову – від ранкової зорі до вечірньої. На березі бажано дотримуватися максимальної тиші, інакше обережна риба перестане годуватися, швидко піде подалі від берега або причаїться десь у гущавині водних заростей. Як підгодовування найчастіше використовується кукурудза: підійде як варена, так і консервована.
Читати: Ловимо білого амура на поплавок
Категорія: Способи лову


Нічний лов ляща

Нічний лов ляща Нічний лов ляща — це дуже цікаве і результативне заняття. За спостереженнями, у багатьох водоймах його клювання в нічний час доби стає набагато активнішим, ніж у світлий час доби і трапляються більші особини. З приходом темряви лящ йде з глибини на мілководді: до місць водопою худоби, на коси та мілини, броди, до стрімких берегів, до причалів і до місць купання людей. Зважаючи на все, такі місця більш насичені кормом. Багато закоренілих рибалок вважають, що ляща приваблює світло від багаття на березі.
Читати: Нічний лов ляща
Категорія: Способи лову


Риболовля в холодну погоду: 8 корисних порад

Риболовля в холодну погоду: 8 корисних порад Не дозволяйте холоду перешкодити риболовлі. Дотримуйтесь цих восьми порад, щоб максимально використати зиму у своїх інтересах. Холодна погода трохи ускладнює риболовлю… так що будьте готові! Але не «консервуйте» снасті доти, доки термометри знову не почнуть підніматися, інакше ви можете пропустити улюблене проведення часу. Вам потрібно запам'ятати лише кілька моментів, які можуть допомогти Вам зловити трохи риби у холоднішу пору року. Фактично, якщо у вас є тактика та правильна приманка, зима дозволить Вам наловити багато риби. Ось вісім порад з риболовлі в холодну погоду, які можуть допомогти Вам: Просто тому, що ви не перекусили, через кілька годин не варто збирати речі та йти додому дивитися футбол.
Читати: Риболовля в холодну погоду: 8 корисних порад
Категорія: Способи лову


No post exist

Читати: No post exist
Категорія: Способи лову


No post exist

Читати: No post exist
Категорія: Способи лову


No post exist

Читати: No post exist
Категорія: Способи лову
Приг: 01 02