Дичина, запечена у глині

Для приготування цієї страви обскубленого і випотрошеного птаха натирають зовні і всередині сіллю за смаком, обертають листям лопуха і обмазують глиною. Споруджений таким чином «пиріг» поміщається в товстий шар золи вогнища, що горить, на 1–1,5 години. Після закінчення цього часу дику, що запікається, перевертають і знову засипають гарячим вугіллям, залишаючи допікатися ще на годину. Коли птах готовий, глиняна кірка розбивається, а м'ясо очищається від листя та глиняної крихти. З «червоною» дичиною (бекас, дупель та ін.) надходять дещо інакше. У не обскублену, але ретельно випатрану тушку кладуть шматочок олії або сала і сіль.
Читати: Дичина, запечена у глині
Категорія: Рецепти


Екзотичне полювання. Полювання на крокодила

Екзотичне полювання. Полювання на крокодила Хто не знає рядків знаменитого вірша С. Михалкова …видна алігатора хижа паща, рятуйся, бідолашний, ти можеш пропасти…? Справді, крокодил, або, як його ще називають, алігатор, або кайман, є страшним хижаком, який легко може вбити людину. Проте люди здавна полювали за крокодилом. У Стародавньому Єгипті крокодили вважалися священними тваринами, тому що вони були схожі на драконів і символізували сонце – джерело життя на Землі. На берегах Нілу, біля місць проживання крокодилів, проводилися богослужіння, не раз ненажерливим, кровожерливим божествам приносилися тварини та людські жертви.
Читати: Екзотичне полювання. Полювання на крокодила
Категорія: ПОЛЮВАННЯ


Череп як трофей

Королями тварин можна назвати лося і оленя, які славляться своїми гіллястими рогами… Спочатку як прикраса використовувалися лише роги або частина черепної коробки з рогами. В даний час справжній інтерес викликає цілий череп з рогами, нижньою щелепою та зубами. Деякі воліють виготовлення опудал голови. Такий трофей досить складно обробити в домашніх умовах і до цієї роботи залучаються професійні таксидермісти. Щоб мисливський трофей вийшов хорошим, необхідно дотримуватися запобіжних заходів та порядку роботи при знятті шкіри з черепа та його подальшій обробці.
Читати: Череп як трофей
Категорія: Трофеї


Як правильно підібрати підсак для хижака?

На ринку безліч підсачків. Вони різні за матеріалом і конструкції, довжиною і формою. Подсачки бувають як універсальні, так інших способів рибальства. Якщо не можете підібрати підсак, що підходить для лову хижака, значить ознайомтеся та визначтеся. Вибір конструкції підсака У телевізійних передачах можна помітити рибалок-нахлистовиків, які ходять за ставкою, ставком, річкою, затокою, несучи на поясі те, що схоже на ракетку для тенісу. Чим це може бути? Це підсак для нахлистового лову. Ті, хто люблять лов на поплавок і на фідер віддають перевагу підсачкам, у яких довгі ручки, а також голови у формі овалу, – це дозволяє підняти рибу в найближчих метрах від рибалки.
Читати: Як правильно підібрати підсак для хижака?
Категорія: Снасті


Підготовка до роботи за кров'яним слідом

Під час полювання на копитних з гладкоствольною рушницею підранок може піти досить далеко, тому знайти його буде неможливо. Навіть смертельно поранені тварини, буває, ховаються від мисливця та гинуть не знайденими. Якщо ж поранення було не смертельно, то звіра та переслідувача може розділяти досить велику відстань. Прикро буває втратити через це трофей, тим більше, що підранок все одно не виживе. Він буде легкою здобиччю для хижаків. Щоб не допустити такої ситуації, для відшукання пораненого звіра використовуються собаки, привчені йти кров'яним слідом.
Читати: Підготовка до роботи за кров'яним слідом
Категорія: Полювання із собакою


Мисливські трофеї

Полювання є одним з найдавніших занять. людини Для первісних племен вдале полювання означало ситість всього племені та тепле вбрання на зиму. Саме з цих часів повелося прикрашати себе зубами, іклами, частинами рогів убитих звірів. Вони служили амулетами і, за повір'ями, мали принести удачу мисливцям і вберегти їх від небезпеки. Сучасний мисливець веде відстріл тварин не лише заради спортивного інтересу чи задоволення. Насамперед він бережливий господар своєї планети. Полювання ведеться переважно збереження і розширення популяцій диких тварин, оздоровлення видів. Добуті мисливцем трофеї є цінним науковим матеріалом, тому що при цьому можна визначити вік, розміри, вагу звіра або птиці.
Читати: Мисливські трофеї
Категорія: Трофеї


Зброя заіржавіла? Вихід є!

Зброя заіржавіла? Вихід є! Буває таке, що з різних причин металеві деталі зброї іржавіють. Але це не привід для смутку. У магазинах зброї у продажу представлені різноманітні засоби, які допоможуть впоратися з цією проблемою. Але спершу треба розібратися із самою іржею. Це легко реалізувати за допомогою щітки по металу та жорсткого йоржика. Для більшої ефективності інструменти рекомендується змочити в гасі. Але якщо іржа у великій кількості, гас варто влити в ствол зброї, а саму зброю помістити в ємність. Стовбур при цьому необхідно щільно закрити, щоб гас не витік.
Читати: Зброя заіржавіла? Вихід є!
Категорія: Поради
Приг: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
Скок: 10 20 30 40