Приміщення або вольєр: де утримувати мисливського собаку?

Приміщення або вольєр: де утримувати мисливського собаку? Слідкуйте цим порадам, щоб ваш мисливський собака працював найкращим чином протягом усього сезону. Існує старий міф про те, що мисливський собака має бути вуличним собакою. Ідея полягає в тому, що, живучи в приміщенні, собака якимось чином стане розумово і фізично слабким, її нюх буде порушено, і що домашній собака «просто не полюватиме», якщо піддаватиметься легкому життю та сім'ї. Здебільшого це нісенітниця. Але в кожному хорошому міфі, міській легенді та слуху є частка правди. Що реально, а що ні?
Читати: Приміщення або вольєр: де утримувати мисливського собаку?
Категорія: Виховування та дресирування


7 команд, які повинен знати собака

7 команд, які повинен знати собака Всі ми чули приказку: «Не можна навчити старого собаку новим трюкам», але це неправда. Навіть найбільш енергійні і буйні собаки можуть навчитися гарним манерам, які збережуть їхню безпеку та зроблять їх добрими громадянами. Але це потребує наполегливої праці. Дресирування собаки вимагає використання командних «сигналів», які використовуються, щоб допомогти вашому собаці зрозуміти, що ви від нього хочете. Ці команди спрямовують вашого собаку до успішної соціальної поведінки, а також убережуть її від небезпеки в будь-якій ситуації. Але перш ніж ви зможете навчити свого собаку будь-чому, вам потрібно надійно привернути його увагу.
Читати: 7 команд, які повинен знати собака
Категорія: Виховування та дресирування


Важко прощатися: тривога розлуки у собак

Важко прощатися: тривога розлуки у собак Згадайте, коли ви востаннє закохувалися. Пам'ятаєте, як болісно було прощатися з об'єктом вашої прихильності – навіть якщо ви були в розлуці всього на кілька годин? Згодом ці тимчасові відлучки стало набагато легше переносити, оскільки ви звикли вірити, що ваша «половинка» повернеться. Але що, якщо ця довіра ніколи не з'явиться? Уявіть свій емоційний стан, якщо кожне прощання буде остаточним. Саме так можуть почуватися деякі собаки, які страждають від розлуки. Давайте докладніше розглянемо причини цієї проблеми, як вона проявляється у поведінці та як ви можете працювати зі своїм собакою, щоб зменшити її занепокоєння.
Читати: Важко прощатися: тривога розлуки у собак
Категорія: Виховування та дресирування


Як покласти край копрофагії вашого вихованця

Як покласти край копрофагії вашого вихованця Що таке копрофагія? Це поїдання фекалій, власних чи чужих. Копрофагія часто зустрічається у собак, але меншою мірою у котів. Хоча люди зі зрозумілих причин знаходять таку поведінку огидною, зазвичай вона не є небезпечною для домашніх тварин, якщо у фекаліях немає паразитів. Всупереч поширеній думці, домашні тварини не їдять фекалії, тому що їм не вистачає необхідних поживних речовин або вони страждають на шлунково-кишкове захворювання. Найімовірніші причини такої поведінки такі: Собаки походять від вовків, падальників, які з'їли все, що траплялося на їхньому шляху.
Читати: Як покласти край копрофагії вашого вихованця
Категорія: Виховування та дресирування


Що гавкаючий пес намагається вам сказати

Що гавкаючий пес намагається вам сказати Деякі люди, коли відчувають стрес, схильні говорити більше, швидше та вище тональності. Те саме і з собаками. Вони навчаються демонструвати поведінку, яка змушує їх почувати себе впевненіше у стресовій ситуації. Заборона їм демонструвати таку поведінку насправді їх не заспокоює, а покарання за це лише посилить проблему, змусивши їх одночасно турбуватися та боятися. Щоб впоратися з надмірним гавканням вашого собаки, ви повинні спочатку впоратися з емоціями, які змушують її вокалізувати з таким прагненням. Якщо він не боїться і не турбується, він не гавкає.
Читати: Що гавкаючий пес намагається вам сказати
Категорія: Виховування та дресирування


No post exist

Читати: No post exist
Категорія: Виховування та дресирування


No post exist

Читати: No post exist
Категорія: Виховування та дресирування




Приг: 01 02