Приміщення або вольєр: де утримувати мисливського собаку?

Приміщення або вольєр: де утримувати мисливського собаку? Слідкуйте цим порадам, щоб ваш мисливський собака працював найкращим чином протягом усього сезону. Існує старий міф про те, що мисливський собака має бути вуличним собакою. Ідея полягає в тому, що, живучи в приміщенні, собака якимось чином стане розумово і фізично слабким, її нюх буде порушено, і що домашній собака «просто не полюватиме», якщо піддаватиметься легкому життю та сім'ї. Здебільшого це нісенітниця. Але в кожному хорошому міфі, міській легенді та слуху є частка правди. Що реально, а що ні?
Читати: Приміщення або вольєр: де утримувати мисливського собаку?
Категорія: Виховування та дресирування


3 найпопулярніші породи мисливських собак

Порівняння трьох мисливських порід Полювання — це вид спорту, що вимагає правильного поєднання навичок та належного спорядження, включаючи правильну породу собак. Існує безліч різних порід мисливських собак, кожна з яких має свої унікальні здібності та характеристики. У цій статті ми порівняємо три найпопулярніші породи мисливських собак: німецький короткошерстий пойнтер, лабрадор-ретрівер та вижла. Німецький короткошерстий пойнтер Німецький короткошерстий пойнтер — розумна та віддана порода, яка добре підходить для різних видів полювання. Ця порода відома своєю сильною трудовою етикою і є чудовим вибором для полювання на гірських птахів.
Читати: 3 найпопулярніші породи мисливських собак
Категорія: Породи собак


Мисливські трофеї та інші тварини на грошах

Розвал Радянського Союзу в 1991 р. привів усі його колишні республіки до економічного кризи. Білорусь не стала винятком. Труднощі дещо згладжували діяли ще протягом півтора року радянські грошові знаки, оборот яких почали закривати з липня 1993 р. Цим тимчасовим проміжком у Білорусі користувалися розробки та випуску своєї грошової одиниці – білоруського рубля. Ми розповімо про банкноти, які ходили в Білорусі з 1992 по 2000 роки і отримали серед народу назву «зайчики». Незвичайне прізвисько легко пояснюється тим, що 1-рубльова купюра була прикрашена зображенням зайця-русака (на всіх дрібних банкнотах розміщували образи значимих для країни тварин).
Читати: Мисливські трофеї та інші тварини на грошах
Категорія: Рекомендуємо


Дичина, запечена у глині

Для приготування цієї страви обскубленого і випотрошеного птаха натирають зовні і всередині сіллю за смаком, обертають листям лопуха і обмазують глиною. Споруджений таким чином «пиріг» поміщається в товстий шар золи вогнища, що горить, на 1–1,5 години. Після закінчення цього часу дику, що запікається, перевертають і знову засипають гарячим вугіллям, залишаючи допікатися ще на годину. Коли птах готовий, глиняна кірка розбивається, а м'ясо очищається від листя та глиняної крихти. З «червоною» дичиною (бекас, дупель та ін.) надходять дещо інакше. У не обскублену, але ретельно випатрану тушку кладуть шматочок олії або сала і сіль.
Читати: Дичина, запечена у глині
Категорія: Рецепти


Екзотичне полювання. Полювання на крокодила

Екзотичне полювання. Полювання на крокодила Хто не знає рядків знаменитого вірша С. Михалкова …видна алігатора хижа паща, рятуйся, бідолашний, ти можеш пропасти…? Справді, крокодил, або, як його ще називають, алігатор, або кайман, є страшним хижаком, який легко може вбити людину. Проте люди здавна полювали за крокодилом. У Стародавньому Єгипті крокодили вважалися священними тваринами, тому що вони були схожі на драконів і символізували сонце – джерело життя на Землі. На берегах Нілу, біля місць проживання крокодилів, проводилися богослужіння, не раз ненажерливим, кровожерливим божествам приносилися тварини та людські жертви.
Читати: Екзотичне полювання. Полювання на крокодила
Категорія: ПОЛЮВАННЯ


Череп як трофей

Королями тварин можна назвати лося і оленя, які славляться своїми гіллястими рогами… Спочатку як прикраса використовувалися лише роги або частина черепної коробки з рогами. В даний час справжній інтерес викликає цілий череп з рогами, нижньою щелепою та зубами. Деякі воліють виготовлення опудал голови. Такий трофей досить складно обробити в домашніх умовах і до цієї роботи залучаються професійні таксидермісти. Щоб мисливський трофей вийшов хорошим, необхідно дотримуватися запобіжних заходів та порядку роботи при знятті шкіри з черепа та його подальшій обробці.
Читати: Череп як трофей
Категорія: Трофеї


Як правильно підібрати підсак для хижака?

На ринку безліч підсачків. Вони різні за матеріалом і конструкції, довжиною і формою. Подсачки бувають як універсальні, так інших способів рибальства. Якщо не можете підібрати підсак, що підходить для лову хижака, значить ознайомтеся та визначтеся. Вибір конструкції підсака У телевізійних передачах можна помітити рибалок-нахлистовиків, які ходять за ставкою, ставком, річкою, затокою, несучи на поясі те, що схоже на ракетку для тенісу. Чим це може бути? Це підсак для нахлистового лову. Ті, хто люблять лов на поплавок і на фідер віддають перевагу підсачкам, у яких довгі ручки, а також голови у формі овалу, – це дозволяє підняти рибу в найближчих метрах від рибалки.
Читати: Як правильно підібрати підсак для хижака?
Категорія: Снасті




Приг: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
Скок: 10 20 30 40