Гумові човни, надувні човни, моторні човни

Гумові човни, човни надувні, моторні човни

Іноді, набігавшись на роботі, так хочеться влаштувати собі відпочинок від усіх буденних турбот та турбот. На думку багатьох, найкращий відпочинок – це активний відпочинок. Посперечатися з цим справді важко.

Одним із варіантів такого відпочинку є активний відпочинок на воді. При цьому головним помічником, безумовно, є човен, який входить у рибальське спорядження та будь-яке інше похідне спорядження.

Звичайно ж, найбільше важливі човни для риболовлі. Ці човни обов'язково повинні бути зручними під час тяжкого очікування клювання, яке іноді досить сильно затягується.

Катери та човни взагалі повинні бути грамотно влаштовані і добре обладнані, оскільки, опинившись у воді, ізольовані від решти світу, ми розуміємо, що катери човна – наш тимчасовий притулок, на якому має бути все, що може знадобитися в екстреній ситуації. Але, перш за все, звичайно ж, важлива якість цього виробу.

На сьогоднішній день човни та катери мають безліч різновидів, і магазин Світ човнів це, безумовно, підтверджує. Світ човнів пропонує Вашій увазі, наприклад, такі варіанти, як:

  • гумові човни,
  • моторні човни,
  • пластикові човни,
  • човни з ПВХ,
  • алюмінієві човни та інше.

Кожен із цих варіантів має свої відмінні риси. Особливий попит має звичайний гумовий човен.

Моторний човен і гумовий човен завжди були дуже популярні. Знаючи це, виробники човнів вирішили сказати, одним пострілом убити двох зайців, і почали випускати не просто надувні гумові човни, а надувні моторні човни. Тепер човни та мотори – поняття практично нероздільні, і мотолодки (так звані човни мотори) це підтверджують.

Надувні човни – ідеальний варіант для тих, кому просто ніде зберігати човни пластикові, металеві човни. Надувні човни ПВХ дуже зручні як у зберіганні, так і у використанні. Човни гумові також мають такі переваги, як повна безпека, довговічність, що теж важливо.

RU: Резиновые лодки, лодки надувные, моторные лодки

Підводне полювання. Вибираємо гідрокостюм

Підводне полювання. Вибираємо гідрокостюм

Головним критерієм при підборі гідрокостюму для підводного полювання є збереження тепла тіла, оскільки мисливець проводить у воді по кілька годин.

Гідрокостюми, що підходять для підводного полювання, поділяються на три типи:

  1. Сухі гідрокостюми. Матеріал – багатошарова капронова тканина. Для експлуатації цього костюма знадобиться наявність нижньої термобілизни. Такий тип костюмів використовують професійні водолази.
  2. Напівсухі гідрокостюми. Матеріал – неопрен. Горловина та манжети костюма оснащені обтюрацією. Обтюрація – це спеціальне ущільнення, яке запобігає попаданню води під сам костюм. Такий тип костюмів вибирають аквалангісти.

Мокрі гідрокостюми поділяють на три типи:

  • Двостороннє дублювання. Із зовнішнього боку дубльовані неопреном, з внутрішнього дубльовані плюшем;
  • Одностороннє дублювання. Дублюються або зовні або зсередини. Зсередини дублюються плюшем чи нейлоном. Завдяки цьому одягати костюм набагато легше ніж костюми без дублювання. Дубльовані із зовнішнього боку щільніші, а внутрішній неопрен добре пристає до тіла плавця. Є найпоширенішим варіантом гідрокостюмів.
  • Без дублювання. Їх ще називають «голими». Вони практично не сковують у русі, тому що вони тонкі і дуже еластичні, за рахунок чого мають низьку термоізоляцію.
    • Існують роздільні та відрядні (монокостюми) гідрокостюми. Роздільні складаються з комбінезону та куртки. Комбінезон на лямках. Куртка найчастіше з капюшоном (шоломом) та на блискавці. Існують як чоловічі, так і жіночі моделі. Зазвичай костюми темного кольору.

      Також костюми різняться і за товщиною. В облік береться глибина, на якій відбувається полювання, та сезон року. Якщо плануєте перебувати під водою тривало і більш ніж на 10 метрах глибини, варто вибрати костюм, у якого товщина 9–12 мм. Якщо це літо та глибина менше 10 метрів, підійде костюм завтовшки 3 мм; але не більше ніж на 4 години. Якщо це пізня весна, літо чи рання осінь, товщина костюма – 5 мм; але також трохи більше 4 годин. Рання весна та пізня осінь – 7 мм.

      Плюсами гідрокостюмів будуть:

      • різні моделі, використовувані матеріали та кольори;
      • максимальний термозахист;
      • швидко сохнуть.

      Мінусами:

      • коштують недешево;
      • умови зберігання, при недотриманні яких можуть утворитися заломи (найбільш схильні костюми з великою товщиною).

      RU: Подводная охота. Выбираем гидрокостюм

No post exist



Приг: 01 02 03 04 05 06 07 08 09