Як правильно підібрати підсак для хижака?

Як правильно підібрати підсак для хижака

На ринку безліч підсачків. Вони різні за матеріалом і конструкції, довжиною і формою. Подсачки бувають як універсальні, так інших способів рибальства. Якщо не можете підібрати підсак, що підходить для лову хижака, значить ознайомтеся та визначтеся.

Вибір конструкції підсака

У телевізійних передачах можна помітити рибалок-нахлистовиків, які ходять за ставкою, ставком, річкою, затокою, несучи на поясі те, що схоже на ракетку для тенісу. Чим це може бути? Це підсак для нахлистового лову. Ті, хто люблять лов на поплавок і на фідер віддають перевагу підсачкам, у яких довгі ручки, а також голови у формі овалу, – це дозволяє підняти рибу в найближчих метрах від рибалки. Любителі коропового лову вибирають великі підсочки з мішком з м'якої сітки.

підсак для коропа

Який підсак вибрати спінінгісту?

У принципі, підійде будь-який. Любителям походити і половити варто вибрати «ракетку для тенісу». Але якщо Ви хочете виловлювати винятково великих судаків, щук, жерехів і схожих із ними, до вибору підсаку потрібно поставитися серйозно.

Вибирайте підсак із телескопічною ручкою. Форма обода має бути або трикутною, або з вигнутими ребрами, що розкладаються. Важливо, щоб було зручно при транспортуванні та монтажі. При лові з човна довжина підсочка повинна становити щонайменше 1,5 метра. Якщо підсак короткий, будуть складнощі з виведенням. Одна рука потягнеться до риби, інша відводиться за спину. При лові з берега все інакше. Для подолання рослинності біля берега варто вибирати довгі підсаки. Також варто враховувати величину голови підсаку, якщо плануєте виводити пристойні трофеї. Чим ширша голова підсаку, тим простіше підхопити рибу.

Насоси циркуляційні

Вибір матеріалу підсакту

Підсочка вибирають за зручністю в обігу та за його легкістю. Але не менш важливим є питання міцності підсаку. Варто звернути увагу на вироби із алюмінію. Зручно, легко та практично. Важливою складовою є мішок та матеріал, з якого він складається. Не підійде мішок із капронової нитки. Якщо не вірите, закиньте воблер в авоську. Додайте туди рибу, яка звивається і смирно лежати не буде в момент розплутування. Зайва трата нервів, сил та часу. Кордова нитка – найкращий варіант. Її складно сильно заплутати, та й на міцність не нарікаєш. Товста волосінь теж підійде, на крайній випадок.

підсак із силіконовою сіткою

Вибір виробника

Рибалки люблять похвалитися. І брендами, зокрема. Але підсак не стоїть поруч із котушками, або спінінгами, у яких від виробника залежить якість. Тут все набагато прозаїчніше. Ви можете використовувати якісний та недорогий виріб. Підсак не впливає на улов і кількість поклевок. А ось гроші недорогий підсак точно заощадить.

В принципі, це всі ключові моменти, важливі при виборі підсочка для лову хижака. Консультація продавця, друга-рибалки та інтернет допоможуть вибрати якісний та зручний інструмент, за допомогою якого буде спійманий не один трофей.

RU: Как правильно подобрать подсачёк для хищника?

Тюнінг блешні

Забарвлення стрімких блешень (зима – літо)

Тюнінг блешні

Необхідно помітити, що специфіка забарвлення багатьох спінінгових приманок дуже схожа – на їхня поверхня нанесена декоративним візерунком, завдання якого — привернути увагу хижака. Але на значних глибинах (від 4–5 метрів) забарвлення у вигляді штрихів, розкиданих крапок і зеленого візерунка на спинці стає своєрідною маскувальною сіткою, що надійно приховує свої навіть від голодного хижака. Тому у більшості блешень на одну із сторін (частіше на внутрішню) наклеюється світловідбивна плівка з численними блискітками, або вони виконані з сріблясто білого металу з неоднорідною поверхнею на зовнішній стороні (імітація луски). На глибинах понад п'ять метрів під льодом і десяти метрів по відкритій воді блешня повинна, як дзеркало, зловити і відбити промені розсіяного світла, тобто «пустити зайчика». А за рахунок світловідбивної плівки додатково блиснути і стати більш помітною на тлі води та дна. І тут її простіше помітити хижакові. У жодному разі не варто перебільшувати можливості барвників, що світяться. Риба під льодом на блешні, пофарбовані фарбою фосфоресцирующей, бере дуже обрано і, в основному, у великих річках, озерах і водосховищах. Типовий приклад – Рибинське море, Горьківське водосховище, середня Волга.

Увага! Практично на всіх водосховищах Підмосков'я приманки, що світяться, не спрацьовують, а мінімальний ефект спостерігається, коли фарба, що світиться, нанесена точково на поверхні блешні.

Коліри приманки під льодом

При лові з льоду у риби давно помічені деякі незрозумілі дива у плані вибору забарвлення приманок. Так, наприклад, яскраве забарвлення балансиров на глибині до п'яти метрів рибу майже повсюдно приваблює, а ось у вертикальних блешень подібне забарвлення рибу здатне і відлякати. Тому взимку в ході приманки з білого та жовтого металів (міді, олова, свинцю та їх сплавів). Можливо, риба, що висить вниз головою (саме її імітує вертикальна блешня), майже завжди сприймається хижаком як хвора чи снула, а тому зухвало яскраво і кольорово виглядати не може. Але, швидше за все, справа в більш тривалій паузі, яка витримується при лові на вертикальні блешні (судак, щука), і хижак просто встигає виявити каверзу, хоча мінімальний дизайн у фарбуванні вертикальних блешень, звичайно ж, необхідний, але завжди вимагає від рибалки акуратності та почуття міри. Зате у балансира однієї моделі за одну рибалку можна поміняти до 20–30 варіантів забарвлення – від натурального до фантазійного. Іноді блискучий однією рисою або посиленням кольору здатний вплинути на уловистість приманки. Але це вже доля майстра.

RU: Тюнинг блёсен

No post exist



Приг: 01 02 03