Початок мисливського сезону

Початок мисливського сезону

Час відкриття сезону полювання завжди був, є і буде справжнім святом для поціновувачів цього часу. Цей день назавжди залишиться в пам'яті кожного мисливця-початківця. Досвідчені любителі цього заняття мають традиції і, можна сказати, ритуали, пов'язані з цим днем.

Дата відкриття завжди була фактором, здатним зіпсувати настрій будь-якому фанату полювання. Іноді вона переноситься, але це стосується проблеми лише законослухняних, оскільки браконьєри на дату офіційного відкриття сезону полювання не звертають уваги.

Зрозуміло навіть новачкові, що дуже важливо вибрати місце майбутнього полювання. Кожен досвідчений мисливець має постійні ділянки лісу, які використовуються роками. Однак рекомендується перед початком сезону наперед відвідати свої мисливські місця. Любителі полювання знають, що місце майбутньої стоянки має бути красивим та зручним.

Іноді, готуючись до сезону, мисливці знаходять сліди браконьєрів. Саме тому попередня підготовка дозволить уникнути цих проблем і в разі потреби знайти нове місце стоянки.

Більшість мисливців приїжджають на відкриття сезону з уже укомплектованою командою. Якщо це добре знайомі один одному люди, то на полюванні можна буде уникнути будь-яких конфліктів, оскільки люди розуміють одне одного з півслова та обов'язки чітко розподілені. Саме тому мисливцеві, який розпочинає сезон у новій компанії, слід добре подумати – чи зможе він прижитися у вже сформованому колективі.

Особливу увагу слід приділити такому питанню, як зброя та боєприпаси. На відкритті сезону зазвичай проводиться відстріл пернатих, тому тут використовують будь-які гладкоствольні мисливські рушниці калібром від 12 до 20. Фахівці кажуть, що необхідно перевірити не тільки справність зброї, а й її прикладність, тобто чи підходить новопридбана зброя конкретному користувачу.

Будь-який мисливець мріє мати добре навченого собаку — це дуже вигідно та зручно! Зрозуміло, що в лісовій гущавині та чагарниках біля берегів озер складно виявити і половину видобутку без допомоги чотирилапого друга.

Поклавши руку на серце, кожен з нас розуміє, що відкриття сезону без спиртного, на жаль, не минає. Добре, якщо друзі випивають чарку-другу ввечері біля багаття, згадуючи вдало минулий день! Але слід пам'ятати про те, що зброя в руках п'яної людини може спричинити трагедію.

Говорячи про підготовку до полювання, слід зазначити, що необхідно приділити пильну увагу одязі. Вона має бути не тільки комфортною, а й максимально натуральною для того, щоб не завдавати незручностей своєму господареві. Слід пам'ятати про необхідність приготувати змінне взуття та шкарпетки для того, щоб приємне проведення часу не стало причиною затяжних простудних захворювань.

Фахівці рекомендують мати з собою намети та спальні мішки для того, щоб відпочинок був максимально комфортним та безпечним.

Не варто забувати про засоби захисту від комах – їх відсутність може принести всім масу клопоту.

Про все, необхідне для початку мисливського сезону, можна писати ще дуже багато! Але, головне для кожного мисливця – гарний настрій та вміння працювати в команді. Тільки тоді цей сезон буде просто незабутнім!

Ні пуху ні пера…

RU: Начало охотничьего сезона

Популярные статьи: