Як покласти край копрофагії вашого вихованця

Як покласти край копрофагії вашого вихованця

Що таке копрофагія? Це поїдання фекалій, власних чи чужих. Копрофагія часто зустрічається у собак, але меншою мірою у котів. Хоча люди зі зрозумілих причин знаходять таку поведінку огидною, зазвичай вона не є небезпечною для домашніх тварин, якщо у фекаліях немає паразитів.

Всупереч поширеній думці, домашні тварини не їдять фекалії, тому що їм не вистачає необхідних поживних речовин або вони страждають на шлунково-кишкове захворювання. Найімовірніші причини такої поведінки такі:

  • Собаки походять від вовків, падальників, які з'їли все, що траплялося на їхньому шляху. Тому зрозуміло, що собаки можуть демонструвати таку поведінку.
  • Деякі тварини їдять фекалії, бо їм нудно.
  • У деяких свійських тварин ця погана звичка розвивається внаслідок дресирування чи генетики.

Якщо ваш вихованець їсть фекалії, не карайте його, оскільки це може викликати страх, занепокоєння або навіть агресію. Краще використовувати позитивне підкріплення, тобто винагородити його за поведінку. Ось пара конкретних порад, які мають допомогти:

  • Приділяйте собаці або кішці більше часу та уваги; пограйте з ним і дайте йому іграшки, щоб він чимось займався, коли вас нема.
  • Негайно видаляйте кал; якщо фекалії не валяються, ваш вихованець не зможе на них зациклитися!

Ці прості поради повинні покласти край цій незвичайній звичці. Просто не забувайте виявляти терпіння та підтримку, а не карати. Домашні тварини – справжні живі розумні істоти. Вони чудово розуміють, що така неприпустима поведінка, якщо ви показуєте їх правильно! Успіхів!

RU: Как положить конец копрофагии вашего питомца

Що гавкаючий пес намагається вам сказати

Що гавкаючий собака намагається вам сказати

Деякі люди, коли відчувають стрес, схильні говорити більше, швидше та вище тональності. Те саме і з собаками. Вони навчаються демонструвати поведінку, яка змушує їх почувати себе впевненіше у стресовій ситуації.

Заборона їм демонструвати таку поведінку насправді їх не заспокоює, а покарання за це лише посилить проблему, змусивши їх одночасно турбуватися та боятися. Щоб впоратися з надмірним гавканням вашого собаки, ви повинні спочатку впоратися з емоціями, які змушують її вокалізувати з таким прагненням. Якщо він не боїться і не турбується, він не гавкає.

Невідоме викликає гавкіт, бо створює напругу невизначеності та несподіванки.

Наприклад, добре соціалізований собака, який асоціює відвідувачів з їжею, не гавкатиме, коли вони з'являться. Натомість він може спокійно сидіти перед холодильником, асоціюючи звук дверного дзвінка з їжею, що викликає позитивні емоції і, отже, тишу.

Щоб змусити собаку зробити це, попросіть друга пройти до вас на ганок, не дзвонячи у дзвінок і не заходячи всередину. Коли собака гавкає, киньте в неї жменю його улюбленого частування. Якщо вправу виконано правильно, собака буде гавкати, їсти, гавкати, їсти і т.д. Ваш друг повинен залишатися на вулиці, не рухаючись, поки ви кидаєте частування на підлогу. Зрештою гавкіт зменшиться, і собака буде їсти все більше і більше, поки ваш друг не зможе увійти без гавкання собаки.

RU: Что лающая собака пытается вам сказать

No post exist



Приг: 01 02 03 04 05