Що гавкаючий пес намагається вам сказати

Що гавкаючий собака намагається вам сказати

Деякі люди, коли відчувають стрес, схильні говорити більше, швидше та вище тональності. Те саме і з собаками. Вони навчаються демонструвати поведінку, яка змушує їх почувати себе впевненіше у стресовій ситуації.

Заборона їм демонструвати таку поведінку насправді їх не заспокоює, а покарання за це лише посилить проблему, змусивши їх одночасно турбуватися та боятися. Щоб впоратися з надмірним гавканням вашого собаки, ви повинні спочатку впоратися з емоціями, які змушують її вокалізувати з таким прагненням. Якщо він не боїться і не турбується, він не гавкає.

Невідоме викликає гавкіт, бо створює напругу невизначеності та несподіванки.

Наприклад, добре соціалізований собака, який асоціює відвідувачів з їжею, не гавкатиме, коли вони з'являться. Натомість він може спокійно сидіти перед холодильником, асоціюючи звук дверного дзвінка з їжею, що викликає позитивні емоції і, отже, тишу.

Щоб змусити собаку зробити це, попросіть друга пройти до вас на ганок, не дзвонячи у дзвінок і не заходячи всередину. Коли собака гавкає, киньте в неї жменю його улюбленого частування. Якщо вправу виконано правильно, собака буде гавкати, їсти, гавкати, їсти і т.д. Ваш друг повинен залишатися на вулиці, не рухаючись, поки ви кидаєте частування на підлогу. Зрештою гавкіт зменшиться, і собака буде їсти все більше і більше, поки ваш друг не зможе увійти без гавкання собаки.

RU: Что лающая собака пытается вам сказать

Популярные статьи: