Як покласти край копрофагії вашого вихованця

Як покласти край копрофагії вашого вихованця

Що таке копрофагія? Це поїдання фекалій, власних чи чужих. Копрофагія часто зустрічається у собак, але меншою мірою у котів. Хоча люди зі зрозумілих причин знаходять таку поведінку огидною, зазвичай вона не є небезпечною для домашніх тварин, якщо у фекаліях немає паразитів.

Всупереч поширеній думці, домашні тварини не їдять фекалії, тому що їм не вистачає необхідних поживних речовин або вони страждають на шлунково-кишкове захворювання. Найімовірніші причини такої поведінки такі:

  • Собаки походять від вовків, падальників, які з'їли все, що траплялося на їхньому шляху. Тому зрозуміло, що собаки можуть демонструвати таку поведінку.
  • Деякі тварини їдять фекалії, бо їм нудно.
  • У деяких свійських тварин ця погана звичка розвивається внаслідок дресирування чи генетики.

Якщо ваш вихованець їсть фекалії, не карайте його, оскільки це може викликати страх, занепокоєння або навіть агресію. Краще використовувати позитивне підкріплення, тобто винагородити його за поведінку. Ось пара конкретних порад, які мають допомогти:

  • Приділяйте собаці або кішці більше часу та уваги; пограйте з ним і дайте йому іграшки, щоб він чимось займався, коли вас нема.
  • Негайно видаляйте кал; якщо фекалії не валяються, ваш вихованець не зможе на них зациклитися!

Ці прості поради повинні покласти край цій незвичайній звичці. Просто не забувайте виявляти терпіння та підтримку, а не карати. Домашні тварини – справжні живі розумні істоти. Вони чудово розуміють, що така неприпустима поведінка, якщо ви показуєте їх правильно! Успіхів!

RU: Как положить конец копрофагии вашего питомца

Популярные статьи: