Як правильно ловити велику щуку

Як правильно ловити велику щуку

Багато рибалок любителів хоч раз у житті хочуть зловити велику щуку у своїй водоймі. Але чи не знають, як правильно це зробити? Декілька не складних нижче порад допоможуть вирішити цю проблему.

Велика щука

Спочатку вибираємо на що ми ловитимемо. Це може бути живець або блешня. Все залежить від вашої переваги, не варто сильно загострювати на цьому увагу. Рибалка знає безліч історій, де ловилася трофейна велика щука, як на блешню, так і на живця. Визначилися, взяли снасті, приманки – вперед на водойму.

Прийшовши на річку, ставок, не поспішайте закидати вудлище. Слід правильно вибрати місце для лову від цього, залежатиме, чи зловите ви такий бажаний трофей.

Вибираємо місце в такий спосіб: щука живе і полює під корчами. Їх можна визначити по гілках, що стирчать, з води, а також уздовж очерету, якщо звичайно такий є на водоймі.

І так, нашим місцем лову стануть саме ці місця. Після того, як знайшли такі ділянки, сміливо розплутуємо спінінг і закидаємо приманку якомога ближче до обраної ділянки лову. Чекаємо. У момент активного жору чекати доведеться зовсім недовго, близько 10–15 хвилин.


велика щука

І ось воно довгоочікуване клювання, ще хвилину і у вашому садку опиниться риба. Після підсікання щуки не поспішайте її одразу тягнути, дайте час заковтнути наживку.

Кілька порад для успіху

  • Хижака бажано ловити рано-вранці ще до сходу сонця або вже на заході сонця і годину після нього;
  • Місце харчування щуки можна визначити за характерними сплесками – це відбувається через те, що риба атакує стрімко і після удару відбувається сплеск води;
  • Використовуйте лише свіжого та активного живця;
  • Якщо ловите на блешню, то віддайте перевагу коллі-балкам та вертушкам срібного та бронзового відтінків.

Слідуючи цим зовсім нескладним порадам, ви зможете зловити найбільшу щуку, що мешкає в будь-якій водоймі. Гарного вам улову та приємного відпочинку!

RU: Как правильно ловить большую щуку

Популярные статьи: