Види та способи полювання на фазана без собаки

Види та способи полювання на фазана без собаки Мисливці, які не мають хорошого собаки для полювання по фазанах, або влаштовують засідки недалеко від постійних місць жирування птахів і підстерігають їх у ранкові та вечірні години, або чатують птахів біля дерев, де вони влаштовуються на нічліг. Пізнє вечірнє і навіть нічне полювання на фазанах, що прилітають на ночівлю, гарне в місячну ніч, коли чітко видно силуети птахів. Але вона малоефективна, оскільки стріляти доводиться не більше двох разів, дублетом: на дерева, де потривожили фазанів пострілами, вони майже ніколи не повертаються тієї ж ночі.
Читати: Види та способи полювання на фазана без собаки
Категорія: Перната дичина


Полювання на фазану зі спаніелем

Полювання на фазану зі спаніелем В останні роки на фазанні полюванні дуже успішно використовують спанієлей. Мабуть, до них найбільше застосовні приказки старих мисливців, які вважали, що на фазаннім полюванні рушниця може бути копійчаною, а собака має бути рубльовою. Спаніелі хороші тим, що працюють на короткому пошуку, ходять швидко, птаха прихоплюють відмінно, не зволікають зі стійкою, досить часто виставляють птаха з кріплення прямо на мисливця і пробираються в такому гущавині, де великому собаці і не пролізти. Зрештою, вони дуже добре наздоганяють підранків і неодмінно подають убиту дичину.
Читати: Полювання на фазану зі спаніелем
Категорія: Перната дичина


Полювання з лягавою на фазану

Полювання з лягавою на фазану Для полювання на фазанів потрібний насамперед собака з жорсткою псовиною. Пойнтери, особливо зніжені вмістом у домашніх умовах, рідко витримують умови полювання в колючих заростях джиди, терни обліпихи, держи-дерева або шипшини, в зарослях верблюжої колючки, утиканої гострими голками. Переважніше жорстокошерсті легаві та сеттери, знайомі хоч трохи з полюванням у таких специфічних умовах. Крім того, потрібний собака з гострим верхнім чуттям, невтомний, спокійний, що не зриває стійку. Річ у тому, що рідкісний фазан близько підпускає собаку, дозволяючи зробити стійку. Фактично, класична стійка лягава можлива тільки в тому випадку, якщо птах заляг і терпляче вичікує момент, коли по команді мисливця собака кинеться до нього.
Читати: Полювання з лягавою на фазану
Категорія: Перната дичина


Різні способи полювання на фазанів

Різні способи полювання на фазанів У сімдесятих роках минулого століття Л. Н. Толстой дав відмінний опис фазань полювання в нарисі «Фазани». Він зазначив, що козаки полюють з кобилкою, з підсади та з-під собаки. У наші дні полювання з кобилкою (або зі щитком) заборонено. З підсади та з собакою полюють на фазанів і зараз. З підсади — значить з підходу до фазана, що сидить на дереві, посадженого туди навіть двірняком, привченим ганятися за птахами. З-під собаки — значить з лягавою, яка розшукує затаївшись дичину і робить по ній стійку.
Читати: Різні способи полювання на фазанів
Категорія: Перната дичина


Фазан

Фазан Важко знайти іншого мисливського птаха в нашій країні, який був би так яскраво забарвлений, як фазан. Особливо гарне вбрання у півнів: у їхньому оперенні поєднуються золотисті, темнозелені, помаранчеві та фіолетові тони. На глянцевій темній голові півня чубчик і досить великі червоні поля навколо очей, ширші, ніж червоні надбрівні дуги біля тетерева-косача. На шиї перехоплення у вигляді сильно або слабо вираженого білого кільця. Зверху спини та шиї зелені пір'я з синім відливом на загальному золотистому фоні. Спинка золотаво-руда, як у осінньої лисиці, і кожна пір'їнка прикрашена чорною трикутною плямою.
Читати: Фазан
Категорія: Перната дичина
Приг: 01 02 03 04 05 06