No post exist

Читати: No post exist
Категорія: Зброя


No post exist

Читати: No post exist
Категорія: Зброя


No post exist

Читати: No post exist
Категорія: Зброя


Вибір рушниці

Вибір рушниці При виборі робочої рушниці виходять зі своєї комплекції та ваги, рушниця повинна бути прикидистою, з нею має бути зручно і не важко полювати. Щоб рушниця була прикидиста, потрібно правильно вибрати для себе ложу в рушницю. Робиться це так. Зігніть праву руку в лікті під прямим кутом і поставте на неї біля ліктьового згину рушницю, охопивши шийку ложі пальцями. Якщо при цьому вказівний палець ляже на передню гашетку серединою першої фаланги або згин між першою і другою, то ложа по довжині хороша.
Читати: Вибір рушниці
Категорія: Зброя


Боєприпаси до мисливської зброї

Боєприпаси до мисливської зброї Порох Від якості боєприпасів залежить успіх полювання. Порохи застосовують чорний і бездимний, що відрізняються і складом, і балістичними властивостями. Чорний, він же димний порох – механічна суміш селітри та деревного вугілля. За його згорянні утворюється до 60% твердих залишків. Якісний димний порох блискучого графітно-чорного кольору. Вбирає до 1% вологи на добу, при вологості 7% для вживання не придатний. Займається будь-яким капсулем і найбільш застосовний для металевих гільз. Він безпечніший у зверненні. Основний його недолік – дим, який після пострілу застилає мету, що ускладнює другий постріл, якщо він необхідний.
Читати: Боєприпаси до мисливської зброї
Категорія: Зброя


Способи стрільби з дробової зброї та штуцерів

Способи стрільби з дробової зброї та штуцерів Є три основні способи стрільби з дробової зброї: 1) навскидку, 2) від плеча, 3) з повідцем. Всі інші види стрілянини є застарілими. Вони не відповідають сучасній зброї, не дають належного ефекту, а тому і не заслуговують на застосування. Прикладом може бути спосіб стрілянини з нерухомою рушницею від плеча. Він дійшов до наших днів з глибокої старовини, коли рушниці були непомірної тяжкості і з таким довгим стволом, що його доводилося зміцнювати на підсошках. Стрілок тримав рушницю напоготові і чекав того моменту, коли ціль, що рухається, сама сяде на мушку.
Читати: Способи стрільби з дробової зброї та штуцерів
Категорія: Зброя


Упередження при стрільбі

Упередження при стрільбі Якщо ціль перебуває в русі, то для успішної поразки її необхідно, щоб снаряд був пущений в якусь точку вперед мети, де б він зустрівся з нею. Винос рушниці вперед мети на дистанцію, необхідну для успішного її ураження, називається попередженням. Упередження—величина непостійна. Воно залежить від швидкості руху мети, відстані її від стрілка, від способу стрілянини, сили вітру, швидкості снаряда та інших причин. Кожна мета, будь то птах або звір, може мати різні швидкості руху, і, зрозуміло, у кожному окремому випадку знадобиться інше попередження.
Читати: Упередження при стрільбі
Категорія: Зброя
Приг: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
Скок: 10