Особливості стрілянини на лисячому полюванні

Особливості стрілянини на лисячому полюванні При стрільбі лисиць з підходу найголовніше – це побачити лисицю, що лежить. Помітивши лисицю, не треба поспішати стріляти, а треба продовжувати тихо, обережно до неї просуватися доти, доки чітко не буде видно вуха і шерсть звіра: це означає, що звір перебуває у сфері вірного пострілу; тоді, не кваплячись і ретельно прицілившись, потрібно зробити постріл. На полюванні з прапорцями основне — це тиша на лінії номерів та нерухомість стрілка. Залишені сліди лисиці часто говорять про те, що вона довго стояла, прислухаючись до гону, і вдивлялася у постать мисливця крізь густу сітку гілок, сама йому невидима.
Читати: Особливості стрілянини на лисячому полюванні
Категорія: Поради


Вплив полювання на здоров'я

Вплив полювання на здоров'я Серед різноманітних видів фізичних вправ та спорту полювання займає одне з центральних місць за своїм багатогранним впливом на організм людини та виключно благотворним впливом на основні його функції. Мисливець повинен мати такі якості, як витривалість, сміливість, спостережливість, сила, спритність, і до того ж мати здоров'я, тому що тільки здоровій людині під силу те винятково велике навантаження, яке йому часом доводиться відчувати під час мисливського сезону. Щоправда, є і відносно спокійні види полювання, які під силу і менш здоровим і витривалим людям, однак і в цьому випадку потрібна хоча б мінімальна підготовленість, тренування та загартування.
Читати: Вплив полювання на здоров'я
Категорія: Поради


Протипоказання та обмеження до полювання

Протипоказання та обмеження до полювання Велике фізичне навантаження та нервова напруга під час полювання змушують мисливця бути надзвичайно обережним щодо здоров'я. Мисливець повинен знати, які протипоказання та обмеження є при тих чи інших відхиленнях у стані здоров'я. Насамперед протипоказані полюванню всі хвороби в гострому періоді. До них в першу чергу слід віднести такі захворювання, що часто зустрічаються, як грип, ангіна, катар верхніх дихальних шляхів, шлунково-кишкові захворювання, хірургічні захворювання, що перешкоджають рухам або утруднюють їх. Цілком неможливо перерахувати всі захворювання подібного роду, але мисливець повинен знати, що поява нездужання вже є перешкодою для виїзду на полювання.
Читати: Протипоказання та обмеження до полювання
Категорія: Поради


Додаток 1 до пункту 2.3 Інструкції

Додатки Додаток 1 до пункту 2.3 Інструкції Узгоджено _________________ М.П. дата ____________ (підпис) ВІДОМІСТЬ про наявність вогнепальної зброї, бойових припасів та пристроїв 1. _______________________________________________________________ (найменування органу Мінприроди, місцезнаходження) __________________________________________________________________ (поштовий індекс і місцезнаходження) 2. Вид охорони ___________________________________________________ 3. Кількість зовнішніх та внутрішніх постів (окремо) _____________ __________________________________________________________________ 4. Кількість особового складу охорони ____________________________ (окремо: начальників, __________________________________________________________________ командирів підрозділів, інспекторів) 5. Кількість наявної зброї і бойових припасів: 5.1. Автоматів ___________________________________________________ 5.2. Рушниць _____________________________________________________ 5.3. Пістолетів __________________________________________________ 5.4. Револьверів _________________________________________________ 5.5. Набоїв ______________________________________________________ (окремо за кожним видом зброї) 6. Кількість зброї і бойових припасів, підготовлених до здачі як непридатні 6.1.
Читати: Додаток 1 до пункту 2.3 Інструкції
Категорія: Закони


Наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища України

Наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища України МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА УКРАЇНИ ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища України 12.10.2004 N 386 (z1382-04) Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27 жовтня 2004 р. за N 1383/9982 ІНСТРУКЦІЯ про порядок придбання, зберігання, обліку, перевезення, використання та застосування вогнепальної зброї, бойових припасів до зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначених патронів, а також спеціальних засобів державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища органів, що входять до сфери управління Міністерства охорони навколишнього природного середовища України 1. Загальні положення 1.1.
Читати: Наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища України
Категорія: Закони


Про тваринний світ

Про тваринний світ ЗАКОН УКРАЇНИ Про тваринний світ Тваринний світ є одним з компонентів навколишнього природногосередовища, національним багатством України, джерелом духовного таестетичного збагачення і виховання людей, об'єктом науковихдосліджень, а також важливою базою для одержання промислової ілікарської сировини, харчових продуктів та інших матеріальнихцінностей. В інтересах нинішнього і майбутніх поколінь в Україні заучастю підприємств, установ, організацій і громадян здійснюютьсязаходи щодо охорони, науково обгрунтованого, невиснажливоговикористання і відтворення тваринного світу. Розділ I ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ Стаття 1. Законодавство України про охорону, використання і відтворення тваринного світу Відносини у галузі охорони, використання і відтвореннятваринного світу, об'єкти якого перебувають у стані природноїволі, у напіввільних умовах чи в неволі, на суші, у воді, грунтіта повітрі, постійно чи тимчасово населяють територію України абоналежать до природних багатств її континентального шельфу тавиключної (морської) економічної зони, регулюються КонституцієюУкраїни (254к/96-ВР), цим Законом, законами України «Про охоронунавколишнього природного середовища» (1264-12), «Про мисливськегосподарство та полювання» (1478-14) та іншиминормативно-правовими актами.
Читати: Про тваринний світ
Категорія: Закони




Приг: 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Скок: 10 20 30 40