No post exist

Читати: No post exist
Категорія: Перна дичина


No post exist

Читати: No post exist
Категорія: Перна дичина


No post exist

Читати: No post exist
Категорія: Перна дичина


Полювання на фазану зі спаніелем

Полювання на фазану зі спаніелем В останні роки на фазанні полюванні дуже успішно використовують спанієлей. Мабуть, до них найбільше застосовні приказки старих мисливців, які вважали, що на фазаннім полюванні рушниця може бути копійчаною, а собака має бути рубльовою. Спаніелі хороші тим, що працюють на короткому пошуку, ходять швидко, птаха прихоплюють відмінно, не зволікають зі стійкою, досить часто виставляють птаха з кріплення прямо на мисливця і пробираються в такому гущавині, де великому собаці і не пролізти. Зрештою, вони дуже добре наздоганяють підранків і неодмінно подають убиту дичину.
Читати: Полювання на фазану зі спаніелем
Категорія: Перна дичина


Полювання з лягавою на фазану

Полювання з лягавою на фазану Для полювання на фазанів потрібний насамперед собака з жорсткою псовиною. Пойнтери, особливо зніжені вмістом у домашніх умовах, рідко витримують умови полювання в колючих заростях джиди, терни обліпихи, держи-дерева або шипшини, в зарослях верблюжої колючки, утиканої гострими голками. Переважніше жорстокошерсті легаві та сеттери, знайомі хоч трохи з полюванням у таких специфічних умовах. Крім того, потрібний собака з гострим верхнім чуттям, невтомний, спокійний, що не зриває стійку. Річ у тому, що рідкісний фазан близько підпускає собаку, дозволяючи зробити стійку. Фактично, класична стійка лягава можлива тільки в тому випадку, якщо птах заляг і терпляче вичікує момент, коли по команді мисливця собака кинеться до нього.
Читати: Полювання з лягавою на фазану
Категорія: Перна дичина


Різні способи полювання на фазанів

Різні способи полювання на фазанів У сімдесятих роках минулого століття Л. Н. Толстой дав відмінний опис фазань полювання в нарисі «Фазани». Він зазначив, що козаки полюють з кобилкою, з підсади та з-під собаки. У наші дні полювання з кобилкою (або зі щитком) заборонено. З підсади та з собакою полюють на фазанів і зараз. З підсади — значить з підходу до фазана, що сидить на дереві, посадженого туди навіть двірняком, привченим ганятися за птахами. З-під собаки — значить з лягавою, яка розшукує затаївшись дичину і робить по ній стійку.
Читати: Різні способи полювання на фазанів
Категорія: Перна дичина


Фазан

Фазан Важко знайти іншого мисливського птаха в нашій країні, який був би так яскраво забарвлений, як фазан. Особливо гарне вбрання у півнів: у їхньому оперенні поєднуються золотисті, темнозелені, помаранчеві та фіолетові тони. На глянцевій темній голові півня чубчик і досить великі червоні поля навколо очей, ширші, ніж червоні надбрівні дуги біля тетерева-косача. На шиї перехоплення у вигляді сильно або слабо вираженого білого кільця. Зверху спини та шиї зелені пір'я з синім відливом на загальному золотистому фоні. Спинка золотаво-руда, як у осінньої лисиці, і кожна пір'їнка прикрашена чорною трикутною плямою.
Читати: Фазан
Категорія: Перна дичина
Приг: 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Скок: 10 20 30 40