Підводне полювання. Вибираємо гідрокостюм

Підводне полювання. Вибираємо гідрокостюм Головним критерієм при підборі гідрокостюму для підводного полювання є збереження тепла тіла, оскільки мисливець проводить у воді по кілька годин. Гідрокостюми, що підходять для підводного полювання, поділяються на три типи: Сухі гідрокостюми. Матеріал – багатошарова капронова тканина. Для експлуатації цього костюма знадобиться наявність нижньої термобілизни. Такий тип костюмів використовують професійні водолази. Напівсухі гідрокостюми. Матеріал – неопрен. Горловина та манжети костюма оснащені обтюрацією. Обтюрація – це спеціальне ущільнення, яке запобігає попаданню води під сам костюм. Такий тип костюмів вибирають аквалангісти.
Читати: Підводне полювання. Вибираємо гідрокостюм
Категорія: Спорядження


Як покласти край копрофагії вашого вихованця

Як покласти край копрофагії вашого вихованця Що таке копрофагія? Це поїдання фекалій, власних чи чужих. Копрофагія часто зустрічається у собак, але меншою мірою у котів. Хоча люди зі зрозумілих причин знаходять таку поведінку огидною, зазвичай вона не є небезпечною для домашніх тварин, якщо у фекаліях немає паразитів. Всупереч поширеній думці, домашні тварини не їдять фекалії, тому що їм не вистачає необхідних поживних речовин або вони страждають на шлунково-кишкове захворювання. Найімовірніші причини такої поведінки такі: Собаки походять від вовків, падальників, які з'їли все, що траплялося на їхньому шляху.
Читати: Як покласти край копрофагії вашого вихованця
Категорія: Виховування та дресирування


Що гавкаючий пес намагається вам сказати

Що гавкаючий пес намагається вам сказати Деякі люди, коли відчувають стрес, схильні говорити більше, швидше та вище тональності. Те саме і з собаками. Вони навчаються демонструвати поведінку, яка змушує їх почувати себе впевненіше у стресовій ситуації. Заборона їм демонструвати таку поведінку насправді їх не заспокоює, а покарання за це лише посилить проблему, змусивши їх одночасно турбуватися та боятися. Щоб впоратися з надмірним гавканням вашого собаки, ви повинні спочатку впоратися з емоціями, які змушують її вокалізувати з таким прагненням. Якщо він не боїться і не турбується, він не гавкає.
Читати: Що гавкаючий пес намагається вам сказати
Категорія: Виховування та дресирування


Поради щодо надання невідкладної допомоги

Поради щодо надання невідкладної допомоги Поради щодо надання невідкладної допомоги домашнім тваринам В екстреній ситуації зберігайте спокій, керуйтеся здоровим глуздом і швидко відвезіть собаку до ветеринара. Спочатку подзвони. Якщо кабінет вашого лікаря закритий, зателефонуйте до найближчої клініки для тварин швидкої допомоги. Тримайте телефонні номери екстрених служб поруч із телефоном. Важливо, щоб власник отримав якомога більше інформації про нещасний випадок, щоб визначити, які майбутні процедури ветеринар повинен дотримуватися. Ця інформація може включати спосіб, яким був поранений собака і як давно це сталося, а також, якщо отруєння ймовірно, тип і кількість проковтнутого отрути.
Читати: Поради щодо надання невідкладної допомоги
Категорія: Догляд за собакою


No post exist

Читати: No post exist
Категорія: Виховування та дресирування


No post exist

Читати: No post exist
Категорія: Догляд за собакою


No post exist

Читати: No post exist
Категорія: Породи собак
Приг: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
Скок: 10 20 30 40