12 квітня 2022, 20:28
Підготовка до роботи за кров'яним слідом
Під час полювання на копитних з гладкоствольною рушницею підранок може піти досить далеко, тому знайти його буде неможливо. Навіть смертельно поранені тварини, буває, ховаються від мисливця та гинуть не знайденими. Якщо ж поранення було не смертельно, то звіра та переслідувача може розділяти досить велику відстань. Прикро буває втратити через це трофей, тим більше, що підранок все одно не виживе. Він буде легкою здобиччю для хижаків. Щоб не допустити такої ситуації, для відшукання пораненого звіра використовуються собаки, привчені йти кров'яним слідом.
Читати: Підготовка до роботи за кров'яним слідом Категорія: Полювання із собакою
20 березня 2022, 16:59
Мисливські трофеї
Полювання є одним з найдавніших занять. людини Для первісних племен вдале полювання означало ситість всього племені та тепле вбрання на зиму. Саме з цих часів повелося прикрашати себе зубами, іклами, частинами рогів убитих звірів. Вони служили амулетами і, за повір'ями, мали принести удачу мисливцям і вберегти їх від небезпеки. Сучасний мисливець веде відстріл тварин не лише заради спортивного інтересу чи задоволення. Насамперед він бережливий господар своєї планети. Полювання ведеться переважно збереження і розширення популяцій диких тварин, оздоровлення видів. Добуті мисливцем трофеї є цінним науковим матеріалом, тому що при цьому можна визначити вік, розміри, вагу звіра або птиці.
Читати: Мисливські трофеї Категорія: Трофеї
17 вересня 2021, 15:19
Зброя заіржавіла? Вихід є!
Буває таке, що з різних причин металеві деталі зброї іржавіють. Але це не привід для смутку. У магазинах зброї у продажу представлені різноманітні засоби, які допоможуть впоратися з цією проблемою. Але спершу треба розібратися із самою іржею. Це легко реалізувати за допомогою щітки по металу та жорсткого йоржика. Для більшої ефективності інструменти рекомендується змочити в гасі. Але якщо іржа у великій кількості, гас варто влити в ствол зброї, а саму зброю помістити в ємність. Стовбур при цьому необхідно щільно закрити, щоб гас не витік.
Читати: Зброя заіржавіла? Вихід є! Категорія: Поради
13 серпня 2021, 17:29
Жовтий окунь (лат. Perca flavescens)
У жовтих окунів подовжене тіло зі спиною від зеленого до оливкового або золотисто-коричневого кольору; боки від жовтого до жовто-зеленого, із темними вертикальними смугами (зазвичай 7). Їхні нижні плавці зазвичай мають колір від червоного до помаранчевого. Поширені назви: жовтий окунь, окунь. Серед існування Жовтий окунь поширений вид риби. Вони здаються дуже адаптивними і мешкають у різних водоймах з теплою та прохолодною водою, включаючи великі озера, ставки та річки. Найчастіше вони зустрічаються у відкритих водоймах із помірно чистою водою та помірним зростанням бур'янів.
Читати: Жовтий окунь (лат. Perca flavescens) Категорія: Риби
24 березня 2021, 18:13
Гвинтівка Хеєрена – зброя для кайзера
У світі створюється чимало кількість різних моделей зброї. Одні зразки більшою мірою, інші – меншою, але все ж таки повторюють вже наявні моделі. Зустрічаються, щоправда, і такі, які важко наслідувати. Одна з таких рушниць, хоч і сконструйована ще в XIX столітті, але цілком гідна того, щоб говорити про неї і в XXI столітті. Це рушниця системи полковника Артуро Графа Хеєрена. Доступно ця зброя була тільки дуже багатим і високопосадовцям, наприклад, німецькому кайзеру. До речі, на одному з аукціонів «Крісті» гвинтівка Хеєрена калібру 7 мм Rem виробництва Hartmann&Weiss було продано за 15 тисяч фунтів стерлінгів.
Читати: Гвинтівка Хеєрена – зброя для кайзера Категорія: Зброя
24 березня 2021, 17:58
Заєць русак
Категорія: Звірі
24 березня 2021, 14:54
Норми закладки солі у солонці
Встановити точну кількість солі, яка потрібна одній тварині в той чи інший період дуже важко. Результат залежить від різних змінних: віку та стану звіра, родючості місцевості, складу кормів, погоди, сезону та багато іншого. Домашній вихованець, наприклад, отримує добовий раціон на 100 кг ваги: для коня це 2–3 г, для рогатої худоби – 4–10 г. Щодо лісових мешканців, то для них ці значення лише приблизні. Брати їх за основу можна. Але це не точні показники. Тому при роботі з підживленням варто врахувати кількість солонців (фіксована), а не звірків.
Читати: Норми закладки солі у солонці Категорія: Поради