Полювання на перепела

Дикий перепілок представляє дичину. Трава для неї природне середовище, в якому вона почувається максимально комфортно. Процес польоту дуже рівний і швидкий, протікає не високо від землі. Кожен мисливець знає, що якщо злякати такого птаха, то пролетівши не більше 150 метрів, він знову приземлиться. Перепели люблять злаки та насіння. Знайшовши ці рослини в лісі, а саме гречку, конюшину або просо, ви знайдете і довгоочікувану пташку. Пригостити ви можете також комахами і личинками. Прилітають вони на початку травня. Тут же починається і шлюбний період.
Читати: Полювання на перепела
Категорія: Перната дичина


Початок мисливського сезону

Початок мисливського сезону Час відкриття сезону полювання завжди був, є і буде справжнім святом для поціновувачів цього часу. Цей день назавжди залишиться в пам'яті кожного мисливця-початківця. Досвідчені любителі цього заняття мають традиції і, можна сказати, ритуали, пов'язані з цим днем. Дата відкриття завжди була фактором, здатним зіпсувати настрій будь-якому фанату полювання. Іноді вона переноситься, але це стосується проблеми лише законослухняних, оскільки браконьєри на дату офіційного відкриття сезону полювання не звертають уваги. Зрозуміло навіть новачкові, що дуже важливо вибрати місце майбутнього полювання. Кожен досвідчений мисливець має постійні ділянки лісу, які використовуються роками.
Читати: Початок мисливського сезону
Категорія: ПОЛЮВАННЯ


Тюнінг блешні

Тюнінг блешні Забарвлення стрімких блешень (зима – літо) Необхідно помітити, що специфіка забарвлення багатьох спінінгових приманок дуже схожа – на їхня поверхня нанесена декоративним візерунком, завдання якого — привернути увагу хижака. Але на значних глибинах (від 4–5 метрів) забарвлення у вигляді штрихів, розкиданих крапок і зеленого візерунка на спинці стає своєрідною маскувальною сіткою, що надійно приховує свої навіть від голодного хижака. Тому у більшості блешень на одну із сторін (частіше на внутрішню) наклеюється світловідбивна плівка з численними блискітками, або вони виконані з сріблясто білого металу з неоднорідною поверхнею на зовнішній стороні (імітація луски).
Читати: Тюнінг блешні
Категорія: Снасті


Хижак – контроль чисельності

Хижак - контроль чисельності Серед більш ніж десятитисячної армії мисливців можна почути різні оцінки такого заходу, як відстріл хижаків та інших шкідливих тварин. Це справді спеціальний захід, який принципово відрізняється від традиційного аматорського полювання. Спочатку про об'єкти відстрілу – це, перш за все, лисиця, лисиця, червона лисиця, яка представлена дуже різноманітними типами забарвлення: від вогнівки до чорно-бурої з усіма можливими поєднаннями. Цей чудовий хутровий звір завжди був бажаним трофеєм для будь-якого мисливця, якби не одна обставина – до 70% поголів'я популяції червоної лисиці є носієм вірусу сказу.
Читати: Хижак – контроль чисельності
Категорія: Події


Як правильно ловити велику щуку

Як правильно ловити велику щуку Багато рибалок любителів хоч раз у житті хочуть зловити велику щуку у своїй водоймі. Але чи не знають, як правильно це зробити? Декілька не складних нижче порад допоможуть вирішити цю проблему. Велика щука Спочатку вибираємо на що ми ловитимемо. Це може бути живець або блешня. Все залежить від вашої переваги, не варто сильно загострювати на цьому увагу. Рибалка знає безліч історій, де ловилася трофейна велика щука, як на блешню, так і на живця. Визначилися, взяли снасті, приманки – вперед на водойму.
Читати: Як правильно ловити велику щуку
Категорія: Способи лову


Ловимо білого амура на поплавок

Ловимо білого амура на поплавок На вудку поплавця білого амура ловлять переважно любителі. При цьому вони використовують дуже міцну снасть – набагато міцніше, ніж для стандартного лову коропа. Зазвичай амура ловлять або навесні, або восени, але обов'язково в ясну погоду з досить високою температурою повітря. Час лову – від ранкової зорі до вечірньої. На березі бажано дотримуватися максимальної тиші, інакше обережна риба перестане годуватися, швидко піде подалі від берега або причаїться десь у гущавині водних заростей. Як підгодовування найчастіше використовується кукурудза: підійде як варена, так і консервована.
Читати: Ловимо білого амура на поплавок
Категорія: Способи лову


Як ловити окуня

Як ловити окуня Окунь – активний хижак. Це найпоширеніша риба наших озер, річок та водосховищ. Іхтіологи поділяють дві екологічні форми цієї риби. Ловля окуня Трав'яний окунь – довгастий тулуб і зелене забарвлення луски з темними смугами, а також пелагічний, який водиться на великих глибоких водоймах, у нього більш коротке тіло і темне забарвлення спини. Характерні прикмети Очі окуня мають жовто-оранжеву райдужку і темну велику зіницю. Поперек тіла проходять 5–9 темних смуг. Задній, черевний та хвостові плавці пофарбовані у червоний колір, а черевні у блідо-жовтий.
Читати: Як ловити окуня
Категорія: Риби




Приг: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
Скок: 10 20 30 40