Нічний лов ляща

Нічний лов ляща Нічний лов ляща — це дуже цікаве і результативне заняття. За спостереженнями, у багатьох водоймах його клювання в нічний час доби стає набагато активнішим, ніж у світлий час доби і трапляються більші особини. З приходом темряви лящ йде з глибини на мілководді: до місць водопою худоби, на коси та мілини, броди, до стрімких берегів, до причалів і до місць купання людей. Зважаючи на все, такі місця більш насичені кормом. Багато закоренілих рибалок вважають, що ляща приваблює світло від багаття на березі.
Читати: Нічний лов ляща
Категорія: Способи лову


Гумові човни, надувні човни, моторні човни

Гумові човни, надувні човни, моторні човни Іноді, набігавшись на роботі, так хочеться влаштувати собі відпочинок від усіх буденних турбот та турбот. На думку багатьох, найкращий відпочинок – це активний відпочинок. Посперечатися з цим справді важко. Одним із варіантів такого відпочинку є активний відпочинок на воді. При цьому головним помічником, безумовно, є човен, який входить у рибальське спорядження та будь-яке інше похідне спорядження. Звичайно ж, найбільше важливі човни для риболовлі. Ці човни обов'язково повинні бути зручними під час тяжкого очікування клювання, яке іноді досить сильно затягується.
Читати: Гумові човни, надувні човни, моторні човни
Категорія: Спорядження


7 команд, які повинен знати собака

7 команд, які повинен знати собака Всі ми чули приказку: «Не можна навчити старого собаку новим трюкам», але це неправда. Навіть найбільш енергійні і буйні собаки можуть навчитися гарним манерам, які збережуть їхню безпеку та зроблять їх добрими громадянами. Але це потребує наполегливої праці. Дресирування собаки вимагає використання командних «сигналів», які використовуються, щоб допомогти вашому собаці зрозуміти, що ви від нього хочете. Ці команди спрямовують вашого собаку до успішної соціальної поведінки, а також убережуть її від небезпеки в будь-якій ситуації. Але перш ніж ви зможете навчити свого собаку будь-чому, вам потрібно надійно привернути його увагу.
Читати: 7 команд, які повинен знати собака
Категорія: Виховування та дресирування


Важко прощатися: тривога розлуки у собак

Важко прощатися: тривога розлуки у собак Згадайте, коли ви востаннє закохувалися. Пам'ятаєте, як болісно було прощатися з об'єктом вашої прихильності – навіть якщо ви були в розлуці всього на кілька годин? Згодом ці тимчасові відлучки стало набагато легше переносити, оскільки ви звикли вірити, що ваша «половинка» повернеться. Але що, якщо ця довіра ніколи не з'явиться? Уявіть свій емоційний стан, якщо кожне прощання буде остаточним. Саме так можуть почуватися деякі собаки, які страждають від розлуки. Давайте докладніше розглянемо причини цієї проблеми, як вона проявляється у поведінці та як ви можете працювати зі своїм собакою, щоб зменшити її занепокоєння.
Читати: Важко прощатися: тривога розлуки у собак
Категорія: Виховування та дресирування


Риболовля в холодну погоду: 8 корисних порад

Риболовля в холодну погоду: 8 корисних порад Не дозволяйте холоду перешкодити риболовлі. Дотримуйтесь цих восьми порад, щоб максимально використати зиму у своїх інтересах. Холодна погода трохи ускладнює риболовлю… так що будьте готові! Але не «консервуйте» снасті доти, доки термометри знову не почнуть підніматися, інакше ви можете пропустити улюблене проведення часу. Вам потрібно запам'ятати лише кілька моментів, які можуть допомогти Вам зловити трохи риби у холоднішу пору року. Фактично, якщо у вас є тактика та правильна приманка, зима дозволить Вам наловити багато риби. Ось вісім порад з риболовлі в холодну погоду, які можуть допомогти Вам: Просто тому, що ви не перекусили, через кілька годин не варто збирати речі та йти додому дивитися футбол.
Читати: Риболовля в холодну погоду: 8 корисних порад
Категорія: Способи лову


Грейхаунд (Англійський хорт)

Грейхаунд (Англійський хорт) Грейхаунди мають довгу історію, яка, як стверджують деякі, походить від давньоєгипетських часом. І хоча зображення хортів собак справді виявляють усередині гробниць пірамід, зараз вважається вірогіднішим, що вони походять від кельтських європейців, з посиланнями на «Вертраха» (кельтське арріанське слово для хортів), що з'явилося вже в 8 році нашої ери, що робить їх найдавнішою. чистокровним собакою. Обдаровані неймовірним зором (вони можуть бачити на відстані до 1000 метрів), неперевершеною спритністю та швидкістю, хорти вважалися незамінними товаришами по полюванню. Це була та естетична краса собак, яку порівнювали з красою подібною до римського бога Аполлону, але саме їхня внутрішня краса допомогла їм опинитися біля теплих вогнищ і поряд з їхніми людськими товаришами протягом сотень років.
Читати: Грейхаунд (Англійський хорт)
Категорія: Породи собак


Коли переходити на корм для дорослих собак

Коли переходити на корм для дорослих собак Коли переходити на корм для дорослих собак: посібник з годівлі собак на різних етапах життя Завдяки дослідженням і науці ми тепер знаємо, що потреби собак у харчуванні змінюються з віком. Один із способів забезпечити найкращі шанси вашого собаки на здоров'я та гарне самопочуття – це годувати її повноцінною та збалансованою, якісною та відповідною до віку їжею. Але як дізнатися, коли переходити на корм для дорослих собак, а коли переходити на дієту для дорослих? Відповідь залежить від ряду факторів, включаючи вік вашого собаки, породу та проблеми зі здоров'ям, такі як ожиріння або вагітність.
Читати: Коли переходити на корм для дорослих собак
Категорія: Догляд за собакою
Приг: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
Скок: 10 20 30 40